היחידה למיניות האדם

להתמודד ולא לבד - מכון לאבחון, יעוץ וסיוע  פסיכולוגי 

בהנהלת דר' מאיר נעמן - פסיכולוג קליני בכיר

היחידה למיניות האדם

פגיעה מינית לעיתים נובעת ממגע טראומטי, ולעיתים ממגע לא מותאם, או ממגעים פיזיים אשר נעשו באופנים מעורפלים אך ייצרו חוויה שלילית או ספקות, או אף טראומה מצטברת.

פגיעה מינית, גלויה או סמויה משפיעה על תחושות הסיפוק או תחושות התסכול, על היכולת ליצור קשרים חברתיים או רומנטיים, ועל מידת החרדה והדיכאון המלווים אותנו באופן יומיומי.

הדברים  נכונים לגבי נשים וגברים, בכל גיל ובכל זהות מינית.

הטיפול באנשים אשר סובלים ממיניות פגועה, מטראומה מינית, מחרדה מינית או מבלבול וספק בזהות המינית או באוריינטציה המינית דורש מיומנות טיפולית וניסיון רב.

 

"היחידה למיניות האדם של מכון נעמן" מעסיקה מטפלים מוסמכים ספציפית לטיפול בפגיעות מיניות, זהות מינית, חרדה והימנעות מינית ומגוון הנושאים הסובבים סביב מיניות האדם. המטפלים שלנו נבחרים בקפידה, וממוקמים בקליניקות פרטיות ברחבי הארץ.

 

כחלק מההבנה כי טיפול נפשי אינו צריך להיות יקר מידי, ועליו להיות נגיש למגוון של אוכלוסיות אנו דוגלים בנעמן בתשלום מדורג עבור הטיפולים. המטופל מחליט בעצמו,  באיזו דרגת תשלום הוא מציב את עצמו:

·         מחיר שעת טיפול למרוויחים מעל 7,000 שח נטו בחודש הינו 300 ₪

·         מחיר שעת טיפול למרוויחים מתחת לסכום זה הינו 250 שח

·         מחיר שעת טיפול לסטודנטים, פנסיונרים ומקבלי קצבת נכות הינו 220 שח

הטיפול במכון הינו טיפול פרטי, מכון מנעמן מחוייב לשמור בסודיות מוחלטת את שמות המטופלים הבאים בשעריו.

 

לפרטים נוספים - צרו קשר

 

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959