מיכל גל

כפסיכותרפיסטית בגישה פסיכואנליטית, אני רואה את האדם כמכלול שלם המורכב מחלקיה הרבים של הנפש ופניו הרבות של העצמי, כאשר האינטגרציה בין כל החלקים משפיעה באופן ישיר על איכות החוויה, תחושת החיות והמשמעות הקיומית.  

מצבים שונים בחיים בתקופות מסויימות עשויים ליצור לחצים המקשים על מצב הרוח, החוויה והתפקוד בכל תחומי החיים- במשפחה, בעבודה, בחברה ובעיקר בתוך הנפש פנימה. אני רואה במפגש הטיפולי מרחב ליצירת תובנה, גמישות פסיכולוגית ומקום בטוח לעיבוד החלקים "התקועים" שדורשים שינוי.

הגישה הטיפולית בה אני עובדת מסייעת ליצירת שינוי מבני פנימי היוצר איזון מחודש, מגשר בין חלקי הנפש ומאפשר חוויה מחוזקת יותר של העצמי ובהתאם – שיפור משמעותי באיכות החיים, יכולת התמודדות במצבי לחץ ומשבר והקניית כלים שיסייעו בפתרון בעיות שונות בחיים.

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959