אילן רוב

שמי אילן רוב, אני עובד סוציאלי קליני, בוגר בית ספר לפסיכותרפיה ומנחה קבוצות. בגישה  המאפיינת את עבודתי אני מקשיב למטופל או למטופלת  בדגש על הלא מודע. בתקופתנו מדברים על חשיבות המודעות, אך רבים שמודעים מאוד למצבם, ואף מגדירים מטרות ויעדים ועובדים על אסרטיביות, עדיין מרגישים תקיעות ומועקה בתחומי חיים שונים. אחד ההסברים לכך הוא, שהלא מודע משפיע ואף גובר על הרצונות המודעים, כך שלעיתים הוא מוביל לכווני מחשבה והתנהגות פוגעניים שמציפים ברגשות לא נעימים כמו תסכול, כאב, בלבול, עצב ופחד. ההתחקות בטיפול אחרי הלא מודע יכולה לעזור לאתר את אזורי הקונפליקט ולהתיר את הסבך הגורם למצוקה. כך ניתן לעזור בשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות חוזרים ולא יעילים, שמעכבים מימוש עצמי ומהווים מכשול לאתגרים ולאיכות חיים טובה. איתור דפוסי חשיבה והתנהגות אלה  ועיבוד רגשי שלהם יאפשרו להיפתח לחשיבה והתנהגות, שמקדמות את המטרות האישיות. מסע הגילוי של הנפש מאפשר חופש, צמיחה, התפתחות ושיפור משמעותי של  איכות החיים.

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959