תחומי טיפול

לחצו כאן על תחום הטיפול הרצוי: טיפול בחרדה | טיפול בדיכאון | טיפול בקבוצות

מעבר לטיפולים פרטניים אישיים, אנו עורכים קבוצות הזדהות וחוויה לפי תחומי חרדות וקשיים לקריאה נוספת הקליקו על הנושא הרצוי:

חרדת בחינות

חרדת בחינות

אנשים רבים סובלים מכל מיני סוגי פחדים. חלק מהם יסבלו מפחד ממקומות סגורים ויסרבו להיכנס למעלית לבדם, חלק סובלים מפחד מחרקים וייכנסו לפאניקה כאשר ייתקלו באחד וחלק סובלים מפחד גבהים ולא מסוגלים לעלות לפסגת ההר, או אפילו לגג הבניין בן ארבע הקומות בו הם גרים.

אחת החרדות הללו היא חרדת בחינות, חרדה שתוקפת אנשים רבים בגילאים שונים בטרם הם נאלצים לעבור מבחן מכריע ולעיתים אפילו מבחן רגיל שאינו חשוב במיוחד במהלך שנת הלימודים.

קרא עוד

חרדת טיסות

חרדת טיסות

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם חרדות בחיי היומיום, חרדות שמפריעות להם לנהל חיים תקינים. יחד עם זאת ישנן חרדות בהן ניתן להיתקל רק מדי פעם שכן מדובר בחרדות שתלויות בסיטואציה מסוימת, חרדות שבאות לידי ביטוי רק כשהאדם הסובל מהן נאלץ להתעמת עמן.

קרא עוד

טיפול בהיפנוזה

טיפול בהיפנוזה

היפנוזה היא כלי טיפולי רב עוצמה וחשיבות בעבודת פסיכולוגים ורופאים. על פי תיאור מקובל, היפנוזה היא פעולה או תהליך העשויים לגרום, באמצעות מיקוד הקשב וסוגסטיות מתאימות, לשינויים במצב התודעה והמודעות של  אדם אחר או של עצמנו. בפועל, מדובר בתהליך טבעי ביותר, המתרחש אצל כל אחד מאתנו מספר פעמים מידי יום מבלי שנהיה מודעים לכך.

קרא עוד

כלים פסיכולוגיים והיפנוטיים ולהפחתת כאב

כלים פסיכולוגיים והיפנוטיים ולהפחתת כאב

אנשים רבים סובלים מכאבים חדשות לבקרים. כאבים אלה מלווים אותם בכל בוקר בו הם קמים ועד אשר הם הולכים לישון, כאשר תדירות הופעת הכאב ועוצמתו אצל כל אדם שונה. יחד עם זאת, המשותף לכל אלה הוא היותם סובלים מהכאב ונאלצים להתמודד איתו בחיי היומיום, מה שמפריע להם לנהל חיים תקינים.

קרא עוד

היחידה למיניות האדם

היחידה למיניות האדם

פגיעה מינית לעיתים נובעת ממגע טראומטי, ולעיתים ממגע לא מותאם, או ממגעים פיזיים אשר נעשו באופנים מעורפלים אך ייצרו חוויה שלילית או ספקות, או אף טראומה מצטברת.

קרא עוד

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT)

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT)

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (אשר נקרא גם CBT) הוא טיפול פסיכולוגי המשלב בין טיפול קוגניטיבי לבין טיפול התנהגותי. הטיפול מתבסס על אסופה של שיטות טיפול מתוך חשיבה שיצירת שינוי אצל המטופל דורשת שינוי של התפיסה המציאותית שלו לצד לימוד ותרגול של התנהגויות שאינו מכיר ואלו חדשות לו.

 

קרא עוד

הרטבות לילה

הרטבות לילה

אנשים סובלים מבעיות רבות בכל הגילאים, בעיות הדורשות התערבות של מומחים, אך נדמה כי בגילאים הצעירים מדובר בתדירות גבוהה יותר בהן צצות עוד ועוד בעיות שונות, מה שמצריך מההורים תשומת לב גבוהה יותר לפרטים ותגובה מהירה לכל בעיה שעשויה לעלות.

קרא עוד

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959