טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי הינו מסע מבוקר של מטפל ומטופל, תוך כדי פגישות שבועיות ושיחות אישיות במטרה להבין את הקושי או המצוקה אותה חווה המטופל, ועל מנת לאפשר למטופל לממש את עצמו,

להגשים את מטרותיו האישיות ולהתמודד באופן מהנה יותר עם מציאות חייו.

מכון נעמן התמודדות מקיים טיפולים פסיכולוגיים במגוון רחב של התמחויות, המטפלים במכון הינם פסיכולוגיים קליניים ופסיכותרפיסטים מוסמכים. 

עד כמה חשוב התואר- נראה כי אין הסכמה בדבר הגדרת עיסוק – טיפול פסיכולוגי. חשוב לנו בנעמן שכל המטפלים יהיו מוכשרים בבתי ספר ואוניברסיטאות מקובלות, אולם אנו מאמינים דווקא בריבוי קולות ואפשרויות. אם היינו יכולים לייעץ בבחירת המטפל היינו מדגישים דווקא את הקשר האישי. קשר אישי, תחושה של מטופל שהמטפל קשוב אליו, אכפתי ומבין במה המדובר אם זה בגלל ניסיון חיים ואם זה בשל ניסיון מקצועי – כל אלה חשובים יותר מהגדרה זו או אחרת של שם המקצוע. בסופו של דבר כולנו לומדים את אותם הספרים.

פסיכותרפיסט/ מטפל רגשי/ פסיכולוג קליני - מכון נעמן: 

פסיכולוג קליני, היא הכשרה המאפשרת טיפול ועזרה של התמודדות עם מצוקות באמצעות שיחה. הפסיכלוגינה הקלינית משתמשת בדיבור ושפה למציאת מקור המצוקה, הבנתה ודרכי התמודדות איתה.

פסיכולוג קליני עובד בצמוד למטופל, לומד את דרכי התנהגותו, מחשבותיו, חלומותיו ונכנס לעומק האישיות האישית של האדם היושב מולו כדי להעניק לו את הטיפול המתאים.

עובד סוציאלי קליני – הינו מטפל בעל תואר שני ומעלה, ובמקרים רבים נושא הכשרה נוספת של פסיכותרפיסט. אלו אנשי מקצוע בעלי ניסיון קליני עשיר ועל פי רוב בעלי גישה קרובה למטופלים.

פסיכותרפיסט – הינו מי שעבר לימודים דו שנתיים בפסיכותרפיה, תוך כדי הדרכה קלינית. לעיתים מדובר גם במטפלים ממקצועות הטיפול באומנות, פסיכודרמה, ביבליותרפיה וטיפול בתנועה.

 אל תתפשר על הקשר. אל תלך לטיפול אשר בו אינך מרגיש מיוחד וחשוב למטפל!

כל המטפלים של מכון נעמן נבחרו בקפידה. המטפלים במכון נעמן מטפלים בגישה פסיכו דינאמית , ארוכת מועד או קצרת מועד בהתאם למטרות הטיפול הפסיכולוגי כפי שהן מנוסחות

ומוסכמות בין המטפל והמטופל.

הטיפולים במכון הינם סודיים לחלוטין, המכון אינו מדווח לקופות החולים או לגורם אחר.

מכון נעמן שם לעצמו למטרה לאפשר טיפולים פסיכולוגיים ברמה הגבוהה ביותר במחירים נגישים והוגנים.

מומלצת פגישת אבחון, הצבת מטרות וכניסה לטיפול.

מכון נעמן תומך בקהילת הטרנסג'נדרים ומספק שירותי אבחון, ייעוץ וטיפול רגיש מגדר בהנחה למגיעים דרך מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית

למידע וסיוע נוספים - הנכם מוזמנים להצטרף לקהילה הסגורה של מכון נעמן להתייעצות אונליין עם המומחים שלנו:

קהילה טיפולית - קהילה סגורה לשיתוף, התייעצות וטיפול עצמי על ידי המומחים של מכון נעמן


לקביעת פגישה - משרד המכון: 03-6488832

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959