קבוצות טיפול - טיפול קבוצתי

קבוצה טיפולית לצעירים, סטודנטים, מחפשי נתיב, ומחפשי זוגיות

טיפול קבוצתי פסיכודינמי הינו שיטה פסיכולוגית וותיקה המיועדת לטיפול בבעיות הפרט בנושאים של יחסים בינאישיים, טראומה, קשיים רגשיים וחוסר שביעות רצון אישית.

בתוך הקבוצה בין המשתתפים ובהנחיית המטפל המחזיק את הקבוצה נפרשים בבהירות וביעילות רבה מאוד אותם נושאים בהם אתה רוצה להתבונן ואולי אף לבצע שינוי.

הקבוצה וההנחיה המקצועית פורשים מערך בטוח במידה מספיקה אך גם פעיל ומואר של נבכי הנפש, של סיטואציות עבר טראומטיות, של הרגלי יחסים בינאישיים לא יעילים,

או אף מזיקים, של חרדות ושל הימנעות מהשגת מטרותך האישיות. הקבוצה מזהה, הקבוצה מקבלת והקבוצה מטפלת.

מה קורה בפגישה טיפולית בקבוצה?

  • הפגישות נערכות פעמיים בשבוע בימי ראשון ורביעי, אורך כל פגישה 75 דקות.
  • כל התכנים המדוברים בקבוצה הינם חשאיים. זוהי הסכמה המשותפת לחברי הקבוצה ולמטפל
  • בממוצע יהיו 8 מטופלים בקבוצה, חברי הקבוצה יהיו בגילאי 20-35
  • המטופלים משתפים באופן חופשי את הקבוצה ברגשותיהם ובבעיותיהם האישיות. חשוב לציין שחברי הקבוצה אינם חייבים להשתתף באופןאקטיבי, לא חייבים לדבר. מותר לדבר, מותר להגיד הכול.

  

עלות הקבוצה למשתתף מותאמת לעובדה כי אנשים צעירים לעיתים קרובות הינם חסרי אמצעים. עובדה זו מאפשרת טיפול אינטנסיבי וארוך טווח.

קבוצות ב"נעמן": 

סדנא דינאמית לשליטה בכעסים - הסדנא נפתחת אחת ל-3 חודשים, היא כוללת 12 מפגשים בעלות מיוחדת של 1200-2000 ש"ח (תלוי במספר הנרשמים).  

הסדנא מועברת על ידי קופל אליעזר, מנהל מכון נעמן. 

במכון נעמן קבוצות טיפול וסדנאות גם בנושאים פרטניים כמו: אכילה רגשית, חרדת בחינות ופחד מטיסות.

בסדנאות עובדים על הבהרת מושגים, ניתוח אירועים, דיון קבוצתי וכמו כן גם על תרגול, התנסות ולמידה- חווייתית. המעוניינים יוכלו לקבל גם מפגשי תמיכה וסיוע אישיים.  

סדנאות אלו נפרשות על פני 4 מפגשים, כשעתיים למפגש. 

בנוסף אנו מוציאים טיולים חוויתיים לשחרור, התייעצות ותמיכה לקריאה לחצו כאן - טיפול בהליכה Walk and Talk

 

 

 

 

לפרטים נוספים, ייעוץ ותמיכה חייגו אלינו: 03-6488832

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959