חן בן ארצי

אני מאמינה באנשים

אני מאמינה בתהליכים

ואני מאמינה בקשר 

 

אני מאמינה כי בשילוב שלושת האלמנטים הללו ניתן לעשות שינויים משמעותיים בדפוסים אשר אינם משרתים אותנו. כל עוד יש מי שמאמין בך, אשר נבנה עימו קשר אמיתי המבוסס על אמון והוא מאמין בתהליך אותו אתה מעוניין לעבור- ניתן לעבור הכל. בעבודתי אני נותנת חשיבות רבה ליכולת האדם לדעת מה נכון לו ולסייע לו באמצעות יכולת זו לשפר את איכות חייו. 

 

 

אני בעלת תואר בפסיכולוגיה, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית בהתמחות בטראומה והכשרה בפסיכותרפיה דינאמית. עסקתי מעל עשור בטיפול ושיקום בתחום בריאות הנפש,  מתוכו גם ניהלתי הוסטל של נפגעי נפש של עמותת "אנוש" וכיום אני עוסקת בטיפול- באופן פרטי, במרפאת בריאות הנפש של מכבי והן בטיפול בילדים במרכז טיפולי לגיל הרך. 

אודותינו

מכון "נעמן" הוקם בשנת 1994 על ידי ד"ר מאיר נעמן, פסיכולוג קליני בכיר, במסגרת וכחלק מ-"קבוצת אדם" ונקרא בתחילה "אדם-התמודדות".

לימים, בשנת 2000, המכון הפך לעצמאי ושמו שונה ל"נעמן התמודדות".  "מכון נעמן" מספק שירותי אבחון, ייעוץ, מתן חוות דעת מומחים, טיפול פסיכולוגי והיפנוטי בכל סוגי הבעיות (אישית, זוגית, משפחתית, ילדים, בריאות, צבא וכדומה) במגוון הגישות והשיטות (פרטני, זוגי, משפחתי, סדנאות והיפנוזה) לנזקקים לסיוע מקצועי, כדי להתמודד, ולא לבד!  

פרטיי יצירת קשר

רח' הבילויים 42, ר"ג (ליד מחלף אלוף שדה) 

טל': 03-6488832

פקס: 03-6488959